Kolektyvai

Jaunuolių liaudiškų šokių grupėJaunuolių liaudiškų šokių grupė

Tai dar labai jaunas kolektyvas, neturintis didelių nuopelnų. Kudirkos Naumiesčio jaunuolių liaudiškų šokių grupė dalyvavo 2009 m. Lietuvos vardo tūkstantmečiui skirtoje Pasaulio lietuvių dainų šventėje, 2014 m. dalyvavo Lietuvos dainų šventėje ,,Čia mūsų namai” , po kurios, pagal Lietuvos liaudies kultūros centro meno kolektyvų sugrupavimą, įvertinant jų meninį lygį, suteikta II kategorija.

Lietuviškų šokių pynėmis šokėjai džiugina žiūrovus ne tik Kudirkos Naumiestyje, bet ir Vilkaviškyje, Šakiuose, Kalvarijoje vykstančiose  šventėse bei festivaliuose. Labai džiugu, kad kasmet gausėja jaunų žmonių, norinčių šokti liaudiškus šokius.

Jaunimas vis dažniau renkasi laisvalaikio praleidimo formą susijusią su lietuvių liaudies šokiu, nes čia juntama perspektyva ne tik tobulinti šokio įgūdžius, pasirodyti scenoje, bet ir išvykti į respublikinius konkursus, festivalius, dainų šventes, o taip pat ir į įvairių šalių organizuojamus tarptautinius festivalius.

Užsiėmimai vyksta: pirmadieniais, ketvirtadieniais  14.35 – 16.00 val.

 

Vaikų šiuolaikinio šokio grupėVaikų šiuolaikinio šokio grupė

2014 m. savo veiklą pradėjo mažieji Kudirkos Naumiesčio kultūros centro šokėjai. Tai vaikai nuo 6 iki 10 metų. Nors pradžioje mūsų dar yra ne tiek gausu, mes tikimės, kad ateityje noras išmokti gražaus judesio paskatins tėvėlius ir jų vaikus ieškoti galimybių tobulintis ir pasirodyti ne tik Kudirkos Naumiesčio kultūros centro scenoje, bet ir svetur.

Šiuolaikinio šokio žanrą išmėgina ir vyresnio amžiaus jaunuoliai kurie kol kas pasirodo tik Kudirkos Naumiesčio žiūrovams, bet ateityje planuojama dalyvauti ir rajoniniuose, o gal ir respublikiniuose pasirodymuose, konkursuose, festivaliuose.

Užsiėmimai vyksta: pirmadieniais, ketvirtadieniais  16.00-17.00, vyresnio amžiaus jaunuoliams trečiadieniais 14.35-16.00 val.

 

Moterų linijinių šokių grupėMoterų linijinių šokių grupė

2014 m. suburta linijinių šokių grupė, kurioje dalyvauja aktyvios, linksmos ir šokį mylinčios moterys bei merginos. Šokėjos scenoje pasirodė 2014 m., 2015 m. kalėdiniuose  koncertuose, kasmet organizuojamuose mūsų kultūros centre. Taip pat miesto šventėje. Šokėjas vienija ir skatina šokti  per metus vykstančios linijinių šokių regioninės šventės.  Puikiai benradarbiaujame su Šakių, Tauragės, Vilkaviškio linijinių šokių grupėmis. Per trumpą laikotarpį šokėjos paruošė   programą, su kuria dalyvavo Palangoje organizuojamame tarptautiniame  festivalyje ,, Draugystės tiltas – 2015“, ruošiamės dalyvauti ir 2016 m. festivalyje.

Užsiėmimai grupėse vyksta: pirmadieniais, ketvirtadieniais  17.00-18.00 val. ir 18.00-19.00 val.

 

Kudirkos Naumiesčio kultūros centro choreografė Sonata Galinienė

Tel.: 8 618 02088

El. paštas: soniksas@gmail.com

 

20151227_133718Panovių laisvalaikio salės lėlių teatras

Prieš pat Naujuosius 2016-uosius metus, kalėdinio renginio metu, Kudirkos Naumiesčio kultūros centro salėje startavo ir džiugių emocijų  žiūrovams dovanojo Panovių laisvalaikio salės lėlių teatras.

Jo vadovė ir režisierė Rūta Bučinskaitė kartu su trimis 5–8 klasių vaikais pristatė spektaklį pagal Kosto Kubilinsko pasaką „Veršelis – kanapių ryšelis“.

Panovių laisvalaikio salės lėlių teatro vadovė R. Bučinskaitė sako, kad šis pasirodymas buvo jų teatro debiutas. Idėja sukurti tokį teatrą kilo pačiai vadovei, nes norėjo sugalvoti prasmingą veiklą, kurioje galėtų dalyvauti vyresniųjų klasių moksleiviai. Nusprendusi įkurti lėlių teatrą, pirmiausia vadovė pradėjo gaminti lėles. Tai jai atnešė ne ką menkesnį malonumą negu pati teatro idėja. Prie sceninių dekoracijų kūrimo prisidėjo ir tame teatre vaidinantys vaikai. Kolektyvas spektaklį parodė saviškiams Panovių kaimo žiūrovams, buvo nuvykęs į Barzdus.

Ateityje R. Bučinskaitė žada dovanoti dar ne vieną pasirodymą mūsų rajono gyventojams – ketina vykti su naujuoju teatru ten, kur tik bus pakviesti.

 

Vadovė Rūta Bučinskaitė tel.: 8 674 70521