Kolektyvai

 

20151227_133718PANOVIŲ LAISVALAIKIO SALĖS LĖLIŲ TEATRAS

Prieš pat Naujuosius 2016-uosius metus, kalėdinio renginio metu, Kudirkos Naumiesčio kultūros centro salėje startavo ir džiugių emocijų  žiūrovams dovanojo Panovių laisvalaikio salės lėlių teatras.

Jo vadovė ir režisierė Rūta Bučinskaitė kartu su trimis 5–8 klasių vaikais pristatė spektaklį pagal Kosto Kubilinsko pasaką „Veršelis – kanapių ryšelis“.

Panovių laisvalaikio salės lėlių teatro vadovė R. Bučinskaitė sako, kad šis pasirodymas buvo jų teatro debiutas. Idėja sukurti tokį teatrą kilo pačiai vadovei, nes norėjo sugalvoti prasmingą veiklą, kurioje galėtų dalyvauti vyresniųjų klasių moksleiviai. Nusprendusi įkurti lėlių teatrą, pirmiausia vadovė pradėjo gaminti lėles. Tai jai atnešė ne ką menkesnį malonumą negu pati teatro idėja. Prie sceninių dekoracijų kūrimo prisidėjo ir tame teatre vaidinantys vaikai. Kolektyvas spektaklį parodė saviškiams Panovių kaimo žiūrovams, buvo nuvykęs į Barzdus.

Ateityje R. Bučinskaitė žada dovanoti dar ne vieną pasirodymą mūsų rajono gyventojams – ketina vykti su naujuoju teatru ten, kur tik bus pakviesti.

Vadovė Rūta Bučinskaitė. Tel. +370 674 70521

 

KUDIRKOS NAUMIESČIO KULTŪROS CENTRO LIAUDIŠKOS  MUZIKOS KAPELA „LIOCAI“

Kapela “Liocai” skaičiuoja dvyliktus kūrybinio darbo metus. Per šį laikotarpį kolektyvas tikrai nesnaudė, o koncertavo įvairiose rajoninėse, respublikinėse šventėse, dalyvavo konkursuose, varžytuvėse, filmavosi laidoje “Duokim garo”.
Nuo 2012 m. „Liocai“ yra pastovus kaimo kapelų šventės-varžytuvių „Grok, Jurgeli“ dalyvis, o 2013 m., 2015 m. ir 2017 m. šio konkurso Suvalkijos regiono nugalėtojas.
Tradicinėje rajono kapelų šventėje „Pašešupių armonika“ kapela ne kartą pelnė žiūrovų simpatijų prizus.
Kolektyvas vienintelis iš Šakių rajono kapelų paruošė programas Ansamblių vakarui ir dalyvavo 2014 m. Dainų šventėje „Čia mano namai“ bei 2018 m. Dainų šventėje „Vardan tos…“.
2015 m. „Liocai“ išleido debiutinę kompaktinę plokštelę „Pirmasis valsas“, kurioje skamba ne tik žinomų autorių kūriniai, bet ir kolektyvo muzikantų bei bičiulių sukurtos dainos.
Vadovas Albinas Šlakaitis mano, kad nuolatinis stiliaus, tinkamų ir mėgstamų kūrinių pasirinkimas ir yra tas variklis, neleidžiantis sustoti vietoje.

Vadovas Albinas Šlakaitis. Tel. +370 616 49442

 

KUDIRKOS NAUMIESČIO KULTŪROS CENTRO ROMANTIŠKOS MUZIKOS KAPELA „LIOCAI +R“

Visiškai neseniai susikūrusi romantiškos muzikos grupė per trumpą laiką ne tik paruošė įdomų repertuarą, bet ir aktyviai koncertuoja įvairiuose rajono, respublikiniuose renginiuose, šventėse, festivaliuose.

Kolektyvas ne tik tęsia liaudiškos muzikos tradicijas, bet pastoviai ieško naujo, formuojasi repertuaras, tradicijos.  Vadovas ir atlikėjai renkasi tokius kūrinius, kuriuos patiems malonu groti, o žiūrovams klausytis.

Kad pasiektų puikių rezultatų, kolektyvas daug ir pastoviai repetuoja. Tai ne tik puikūs atlikėjai, bet ir kūrybingi, muziką mylintys žmonės, kurie nori tobulėti, o kartu ir atsipalaiduoti po kasdienių darbų.

Vadovas Albinas Šlakaitis. Tel. +370 616 49442