Lap
20
An
2018
Valstybinis Sakartvelo Chulo miesto teatro spektaklis “TYLOS! VYKSTA REPETICIJA!
Lap 20 @18:00

Sakartvelo Chulo miesto valstybinis teatras-aukščiausiai kalnuose esantis profesionalus  teatras… Tai-vienas iš Adžarijos regiono populiariausių teatrų. Jo repertuare-tiek pasaulinės, tiek kartvelų klasikos kūriniai. Šį kartą Jūsų dėmesiui siūloma  2 dalių komedija „Tylos! Vyksta repeticija.“pagal  Maiklo Freino veikalą „Triukšmas už scenos“. Šio spektaklio unikalumas-net trys režisieriai: Tamazas Imanadzė, teatro vadovas Roinas Surmanidzė ir lietuvė Hana Šumilaitė.

4 iš 6 aktorių ir  režisierius vaidino  kino  filme „Nana“, kuris šiais metais pristatytas „Oskarui“ užsienio filmų kategorijoje.

Spektaklis linksmai pasakoja apie nematomą žiūrovams teatro pusę: repeticijos, spektakliai, intrigos, siurprizai….viskas, ko paprastai nemato žiūrovas…

Spektaklio vertimą matysite lietuviškuose titruose, o režisieriai bendraus ir ginčysis rusų kalba.

Lap
29
Kt
2018
Kino filmas “MELAGIAI”
Lap 29 @19:00

 

Melagiai

Žanras: Komedija, lietuviškas

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Marius Kunigėnas

Vaidina: Dainius KazlauskasGiedrius SavickasEdita Užaitė

Kino teatruose nuo: 09.11.2018

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

Didžiosios metų šventės artėja… O kartu auga ir nerimas! Juk prie vieno stalo tradiciškai susirinks visa šeima. Tuomet suaugę vyrai vėl ims elgtis kaip maži berniukai, metų nuoskaudos bus pamirštos ir įsivyraus ramybė… O gal ir ne? Naujame vienos iš TOP 10 visų laikų populiariausių lietuviškų komedijų „Nepatyręs“ prodiuserių filme „Melagiai“ pagal originalų R. Zemkausko scenarijų – vienos šeimos šventės, kurios apvers jų gyvenimą aukštyn kojomis… Pažadame: bus linksma!

Marius (akt. D. Kazlauskas) ir Jovitas (akt. G. Savickas) – du broliai, bet labai skirtingi. Marius – pasitikintis savimi sėkmės kūdikis darbe, tačiau nusivylęs vyras šeimoje. Jovitas – tipiškas nevykėlis. Jo negerbia žmona Nomeda (akt. Edita Užaitė), netgi tėvas – atsargos karininkas – nesupranta, kaip tokį užaugino. Tiesa, pikantiška paslaptis: Nomeda – ilgametė Mariaus meilužė! Apie jų santykius nieko neįtaria nei Jovitas, nei Mariaus žmona Kristina Liucija (akt. B. Arsobaitė).

Prieš pat šventes paaiškėjus, kad Nomeda laukiasi Mariaus kūdikio, pora ketina nesislapstyti, nemeluoti ir prie Kūčių stalo pagaliau prisipažinti apie savo santykius visai šeimai. Tebūnie! Bet planus netikėtai sujaukia šeimos patriarcho ir Mariaus bei Jovito tėvo Kazimiero (akt. L. Laucevičius) pareiškimas: jis skiriasi su jųdviejų mama Alma (akt. L. Kalpokaitė) po penkiasdešimties metų kartu! Kodėl? Pasirodo, Kazimieras įtaria, kad Alma jam neištikima!

Taip netikėtai pakrypus įvykiams, visi imasi gelbėti griūvančios vyresniųjų tėvų laimės, į įvykius įsisuka net šeimoje gyvenantis kvaištelėjęs senolis (akt. G. Girdvainis), ir jauniausia karta – viską telefonais fiksuojantys Nomedos sūnūs Kristupukas ir Dovydukas bei savo paaugliams draugams įvykius SMS žinutėmis „transliuojanti“ Kristinos Liucijos ir Jovito duktė Barbora. Ar gali būti, kad mama tikrai buvo neištikima? Jeigu ne, kodėl ji taip keistai elgiasi? Ir kodėl senolis, į kurį niekas nekreipia dėmesio, vis klausinėja: „Ar jau iškvietėt avarinę?“

„Melagiai“ – linksmas, dinamiškas šventinis filmas apie netobulą šeimą, kurioje visų kartų žiūrovai nesunkiai atpažins save. Laukia ir nepaprastai juokingas susidūrimas su Kalėdų Seneliu, ir labai netikėta pabaiga – visi herojai yra ne tokie, kokie atrodė iš pirmo žvilgsnio… Filmo prodiuseriai – lietuviškų komedijų asai: Stasys Baltakis („Nepatyręs“) ir Paulius Virbickas („Nepatyręs“, „Tarp mūsų, berniukų…“, „O, ne! o, taip!“, „Klasės susitikimas. berniukai sugrįžta!“).

Filmas lietuvių kalba, be subtitrų.

Režisierius: Marius Kunigėnas

Scenarijaus autorius: Rytis Zemkauskas

Vaidina: Dainius Kazlauskas, Giedrius Savickas, Edita Užaitė, Brigita Arsobaitė, Liubomiras Laucevičius, Larisa Kalpokaitė, Gediminas Girdvainis ir kt.

Filmo treileris: https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=7zLsibjWrdY

Gru
2
Sk
2018
Rajoninė verpėjų šventė “OI TAI SUVERPSIU ŠILKO SIŪLELĮ”
Gru 2 @14:00
Gru
3
Pr
2018
Spektaklis “VĖJAS TOPOLIO VIRŠŪNĖSE”
Gru 3 @18:00

TEATRO PROJEKTAI / teatras

Gérald Sibleyras  VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE

 /dviejų dalių spektaklis, trukmė: 2.00 val.,1 pertrauka/                                                                             

Režisierius – Rolandas ATKOČIŪNAS

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna DAUJOTAITĖ

Kompozitorius – Vidmantas BARTULIS

Vaidmenis kuria aktoriai:

Liubomiras LAUCEVIČIUS

Albinas KĖLERIS

Petras VENSLOVAS

Spektaklio herojai  – trys ambicingi keistuoliai, trys vyrai iš skirtingų socialinių sluoksnių,  interesų ir tikėjimo. Jų  autoironija negailestinga, o svajonės naivios: pabėgti kartą ir visiems laikams į kalnus, kur topoliai, kur  vėjas. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvę jauni, tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia. Atvirkščiai – juokas yra spektaklio variklis. Keliaujantys žmonės  iš niekur į niekur. Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų, o ir mūsų, ateityje – amžinybė. Tai žaidimas, kurį  jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.

Spektaklis  VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE susilaukė  puikių  žiūrovų ir kritikų vertinimų respublikiniame festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris“,   aktoriai ir kompozitorius  apdovanoti  „Fortūna“ diplomais, spektaklis pelnė pagrindinį prizą Unės Babickaitės profesionalių teatrų festivalyje „Art do“(2018m.)

„Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių” titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais – ji džiaugiasi“.

(teatrologas Julius Lozoraitis „Menų faktūra“)

TEATRO PROJEKTAI /  įsteigta 2002 m. / Steigėjai – Kauno miesto taryba ir Petras Venslovas.  

2014 m. Kultūros ministerija suteikė profesionalaus scenos meno – Teatro statusą.

Plačiau apie  įstaigą: www.teatroprojektai.lt  

Gru
7
Pn
2018
Kino filmas “ŠIRDYS”
Gru 7 @19:00
Gru
9
Sk
2018
KĘSTUČIO JABLONSKIO IR SIMONOS KONCERTAS
Gru 9 @13:00
Bilietų kainos:
Perkant išankstinį bilietą – 6 EUR;
Perkant renginio dieną – 7 EUR.
Vaikams nuo 5 iki 9 m. – 3 EUR.

Gru
13
Kt
2018
KALĖDŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
Gru 13 @16:00
Gru
16
Sk
2018
Regioninis skaitovų konkursas “NE TAS YRA DIDIS”
Gru 16 @12:00
Gru
28
Pn
2018
Šventinis koncertas “Kad viskas į gera, kad viskas gražu”
Gru 28 @18:00
Sau
4
Pn
2019
KALĖDŲ NIEKADA NEBUS PER DAUG!!!
Sau 4 @14:00