Gru
2
Sk
2018
Rajoninė verpėjų šventė “OI TAI SUVERPSIU ŠILKO SIŪLELĮ”
Gru 2 @14:00
Gru
3
Pr
2018
Spektaklis “VĖJAS TOPOLIO VIRŠŪNĖSE”
Gru 3 @18:00

TEATRO PROJEKTAI / teatras

Gérald Sibleyras  VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE

 /dviejų dalių spektaklis, trukmė: 2.00 val.,1 pertrauka/                                                                             

Režisierius – Rolandas ATKOČIŪNAS

Scenografė ir kostiumų dailininkė – Kotryna DAUJOTAITĖ

Kompozitorius – Vidmantas BARTULIS

Vaidmenis kuria aktoriai:

Liubomiras LAUCEVIČIUS

Albinas KĖLERIS

Petras VENSLOVAS

Spektaklio herojai  – trys ambicingi keistuoliai, trys vyrai iš skirtingų socialinių sluoksnių,  interesų ir tikėjimo. Jų  autoironija negailestinga, o svajonės naivios: pabėgti kartą ir visiems laikams į kalnus, kur topoliai, kur  vėjas. Jie nedaug ką matę, tarytum niekada ir nebuvę jauni, tačiau nei jie patys, nei autorius jų neapverkia. Atvirkščiai – juokas yra spektaklio variklis. Keliaujantys žmonės  iš niekur į niekur. Jie svajoja apie tai, kas nebegali įvykti ir kasdien susirenka terasoje, kaip Beketo pjesės veikėjai prie nudžiūvusio medžio, suprasdami, kad kiekvieno jų, o ir mūsų, ateityje – amžinybė. Tai žaidimas, kurį  jie žaidžia su malonumu, azartu ir bendrumo jausmu.

Spektaklis  VĖJAS TOPOLIŲ VIRŠŪNĖSE susilaukė  puikių  žiūrovų ir kritikų vertinimų respublikiniame festivalyje  „Lietuvos teatrų pavasaris“,   aktoriai ir kompozitorius  apdovanoti  „Fortūna“ diplomais, spektaklis pelnė pagrindinį prizą Unės Babickaitės profesionalių teatrų festivalyje „Art do“(2018m.)

„Aktoriai sugeba suderinti ir savo meistriškus įgūdžius, ir artistinės patirties šleifą, kuris puikiai susipina su jų išgyventos gyvenimiškos patirties turtais. Scenoje stebime tris ryškias asmenybes, kurios be ypatingų išlygų nusipelnė „žvaigždžių” titulo. Stebėdama juos, publika ne leipsta juokais – ji džiaugiasi“.

(teatrologas Julius Lozoraitis „Menų faktūra“)

TEATRO PROJEKTAI /  įsteigta 2002 m. / Steigėjai – Kauno miesto taryba ir Petras Venslovas.  

2014 m. Kultūros ministerija suteikė profesionalaus scenos meno – Teatro statusą.

Plačiau apie  įstaigą: www.teatroprojektai.lt  

Gru
7
Pn
2018
Kino filmas “ŠIRDYS”
Gru 7 @19:00
Gru
9
Sk
2018
KĘSTUČIO JABLONSKIO IR SIMONOS KONCERTAS
Gru 9 @13:00
Bilietų kainos:
Perkant išankstinį bilietą – 6 EUR;
Perkant renginio dieną – 7 EUR.
Vaikams nuo 5 iki 9 m. – 3 EUR.

Gru
13
Kt
2018
KALĖDŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
Gru 13 @16:00
Gru
16
Sk
2018
Regioninis skaitovų konkursas “NE TAS YRA DIDIS”
Gru 16 @12:00
Gru
28
Pn
2018
Šventinis koncertas “Kad viskas į gera, kad viskas gražu”
Gru 28 @18:00
Sau
4
Pn
2019
KALĖDŲ NIEKADA NEBUS PER DAUG!!!
Sau 4 @14:00
Sau
11
Pn
2019
MES – LAISVĖS VAIKAI
Sau 11 @16:00
Sau
31
Kt
2019
Kino filmas “TARP PILKŲ DEBESŲ”
Sau 31 @19:00

Tarp pilkų debesų

Žanras: Drama

Sukurta: Lietuva

Režisierius: Marius Markevičius

Vaidina: Bel Powley

Trukmė: 1h 38 min

Cenzas: N-13. 7-12 m. vaikams būtina suaugusiojo palyda

 

Kaunas, 1941-ieji. Penkiolikmetė Lina Vilkaitė svajoja studijuoti dailę, atostogauti prie jūros ir nueiti į pasimatymą su patinkančiu vaikinu. Tačiau birželio 14-osios naktį visas svajones ranka nubraukia stiprūs sovietų kariškių smūgiai į duris. Lina kartu su jaunesniu broliu ir mama įgrūdami į gyvulinį traukinio vagoną ir išremiami į Sibirą, kaip ir tūkstančiai kitų lietuvių. Atskirtas nuo šeimos merginos tėtis Linai ištaria paskutinius žodžius: „Piešk tai, ką matai“. Jos piešiniai tampa dienoraščiu, kuriame nemeluojama. Juose atsispindi skausmas, alkis, šaltis, sovietų žiaurumas ir nepakeliamos gyvenimo sąlygos Sibire. O šalia – žmonių gerumas vienas kitam, pirmoji meilė ir negęstanti viltis išgyventi. Žmogiškoji stiprybė prieš žiaurų likimą.

Filmas sukurtas pagal lietuvių kilmės amerikiečių rašytojos Rūtos Šepetys romaną „Tarp pilkų debesų“.

Knyga yra tapusi „The New York Times“ bestseleriu, išleista daugiau nei 50 šalių, visame pasaulyje jos parduota per milijoną kopijų. Filmo režisierius – Los Andžele gimęs ir užaugęs Marius Markevičius, žinomas filmo „Kita svajonių komanda“ režisierius. Filmo prodiuseris – Žilvinas Naujokas, Lietuvai padovanojęs lankomiausią nepriklausomos Lietuvos laikotarpiu kurtą filmą „Tadas Blinda. Pradžia“.

Ši filmo versija bus dubliuota lietuviškai, be subtitrų. Orginalo (anglų) kalba su lietuviškais subtitrais versiją rasite čia

Režisierius: Marius Markevičius

Vaidina: Bel Powley, Jonah Hauer-King, Lisa Loven Kongsli, Sophie Cookson, Martin Wallström, Peter Franzén, James Cosmo, Aistė Diržiūtė, Gabija Jaraminaitė, Darius Meškauskas, Ramūnas Cicėnas.

Filmą dubliavo: Joris Leonavičius, Erika Račkytė, Airida Gintautaitė, Kęstutis Jakštas, Gytis Laskovas, Pijus Narijauskas, Inesa Paliulytė, Gintautas Bėjeris, Algirdas Dainavičius, Pavel Lee, Miglė Paliukaitytė, Vytautas Rumšas, Neringa Nekrašiūtė.

 

Filmo treileris: https://www.youtube.com/watch?v=a7lXFqX3HYA