Galerija

SVARBI INFORMACIJA!

Plačiau

Plačiau

Laisvės vėjas Kudirkos Naumiestyje!Lietuvos nepriklausomybės 30 – metis!

 

Plačiau

Užgavėnės Kudirkos Naumiestyje

Vasario 22 d. Kudirkos Naumiestyje prie kultūros centro skambėjo muzika, kunkuliavo katile sriuba, čirškė kepami blynai. Po miestelį vaikščiojo persirengėliai, kurie kvietė visus į Užgavėnes.
Smagu, kad į šventę, nors oras ir nelepino, susirinko daug naumiestiečių ir svečių, kurių tarpe prie laužo ratelyje sukosi ir Lietuvos baleto primarijus Nerijus Juška su šeima.

Plačiau

Akimirkos iš Vasario 16-os minėjimo šventės Kudirkos Naumiestyje

Plačiau

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

         Gruodžio 12 d. Kudirkos Naumiestyje įžiebėme ne tik Kalėdų eglutę, kvepiančią mišku, bet ir spindinčią alėją. Darbščių ir kūrybingų seniūnijos darbuotojų dėka šventiškai pasipuošė miestas.
Susirinkusiems daineles dovanojo vaikų darželio “Linelis” bei kultūros centro mažieji atlikėjai, gražių švenčių linkėjo seniūnas Algimantas Baubonis.
Maloniu siurprizu tapo Kudirkos Naumiesčio kultūros centro lėlių teatro muzikinis spektaklis “Trys paršeliai”.

Plačiau

Regioninis skaitovų konkursas “Ne tas yra didis”

Siekdami populiarinti Vinco Kudirkos literatūrinį palikimą gruodžio 16 d. pakvietėme meninio žodžio mylėtojus į tradicinį regioninį skaitovų konkursą “Ne tas yra didis”, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui bei Vinco Kudirkos 16O-osioms gimimo metinėms.
Renginio pradžioje labai jautriai ir šiuolaikiškai nuskambėjo kultūros centro publicistinė – meninė kompozicija   “Būkim šviesos ir tiesos vaikai”, scenarijaus autorė ir režisierė Laima Mockevičienė. Juk šiais laikais labai svarbu yra ugdyti visuomenės patriotiškumą, meilę savo kraštui, kalbai.
Konkurse dalyvavo daugiau kaip dvidešimt skaitovų iš Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir Šakių savivaldybių. Dėkojame dalyviams, mokytojams, puoselėjantiems lietuvių kalbos gyvybingumą, meninio žodžio suvokimą...

Plačiau

Respublikinė teatrų šventė “AČIŪ, KAD ŽIŪRĖJOT”

 

KAUNO RAJ. VOŠKONIŲ MĖGĖJŲ TEATRAS “SIENA”

KAZYS SAJA “MAMUTŲ MEDŽIOKLĖ”

REŽISIERĖ HANA ŠUMILAITĖ

 

 

KUDIRKOS NAUMIESČIO MĖGĖJŲ TEATRAS “SAVI”

AUGUSTINAS GRICIUS “BUVO BUVO, KAIP NEBUVO”

REŽISIERĖ LAIMA MOCKEVIČIENĖ

 

 

BIRŠTONO KULTŪROS CENTRO MĖGĖJŲ TEATRAS

JUOZAS TUMAS -VAIŽGANTAS “ŽEMĖS AR MOTERS”

REŽISIERIUS RIMANTAS JACUNSKAS

Plačiau

Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūra – šventė „ATSPINDŽIAI” 2018 !!!

Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūra – šventė „Atspindžiai” rengiama nuo 1991 m. kas du metus. Tai pati didžiausia Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų šventė. Ją inicijavo Lietuvos liaudies kultūros centras. Nuo 1997 m. ji rengiama kartu su Lietuvos mėgėjų teatro sąjunga. Šiais metais šventės organizavimas buvo patikėtas Vilkaviškio kultūros centrui.

Dalinamės akimirkomis iš šios, itin svarbios mėgėjų teatrų apžiūros. Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mėgėjų teatras “SAVI” ir A. Griciaus komedija “BUVO BUVO, KAIP NEBUVO”

Režisierė Laima Mockevičienė

 

Plačiau

HUMORO ŠVENTĖ “JUOKAS – DALYKAS RIMTAS”

Humoro grupė “VIEDARAS”  vadovė Rasa Armonienė

 

Humoro grupė “KANAPIS” vadovas Albinas Šmukšta

 

Humoro grupė “SKARDIS” vadovė Vilija Norvilienė

 

Humoro grupė “SPRANDŽINA” vadovė Izolina Staniulienė

 

Humoro grupė “KANAPA” vadovė Laima Mockevičienė

Plačiau