Galerija

Kalėdų eglutės įžiebimo šventė

         Gruodžio 12 d. Kudirkos Naumiestyje įžiebėme ne tik Kalėdų eglutę, kvepiančią mišku, bet ir spindinčią alėją. Darbščių ir kūrybingų seniūnijos darbuotojų dėka šventiškai pasipuošė miestas.
Susirinkusiems daineles dovanojo vaikų darželio “Linelis” bei kultūros centro mažieji atlikėjai, gražių švenčių linkėjo seniūnas Algimantas Baubonis.
Maloniu siurprizu tapo Kudirkos Naumiesčio kultūros centro lėlių teatro muzikinis spektaklis “Trys paršeliai”.

Plačiau

Regioninis skaitovų konkursas “Ne tas yra didis”

Siekdami populiarinti Vinco Kudirkos literatūrinį palikimą gruodžio 16 d. pakvietėme meninio žodžio mylėtojus į tradicinį regioninį skaitovų konkursą “Ne tas yra didis”, skirtą atkurtos Lietuvos šimtmečiui bei Vinco Kudirkos 16O-osioms gimimo metinėms.
Renginio pradžioje labai jautriai ir šiuolaikiškai nuskambėjo kultūros centro publicistinė – meninė kompozicija   “Būkim šviesos ir tiesos vaikai”, scenarijaus autorė ir režisierė Laima Mockevičienė. Juk šiais laikais labai svarbu yra ugdyti visuomenės patriotiškumą, meilę savo kraštui, kalbai.
Konkurse dalyvavo daugiau kaip dvidešimt skaitovų iš Kazlų Rūdos, Vilkaviškio ir Šakių savivaldybių. Dėkojame dalyviams, mokytojams, puoselėjantiems lietuvių kalbos gyvybingumą, meninio žodžio suvokimą...

Plačiau

Respublikinė teatrų šventė “AČIŪ, KAD ŽIŪRĖJOT”

 

KAUNO RAJ. VOŠKONIŲ MĖGĖJŲ TEATRAS “SIENA”

KAZYS SAJA “MAMUTŲ MEDŽIOKLĖ”

REŽISIERĖ HANA ŠUMILAITĖ

 

 

KUDIRKOS NAUMIESČIO MĖGĖJŲ TEATRAS “SAVI”

AUGUSTINAS GRICIUS “BUVO BUVO, KAIP NEBUVO”

REŽISIERĖ LAIMA MOCKEVIČIENĖ

 

 

BIRŠTONO KULTŪROS CENTRO MĖGĖJŲ TEATRAS

JUOZAS TUMAS -VAIŽGANTAS “ŽEMĖS AR MOTERS”

REŽISIERIUS RIMANTAS JACUNSKAS

Plačiau

Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūra – šventė „ATSPINDŽIAI” 2018 !!!

Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų apžiūra – šventė „Atspindžiai” rengiama nuo 1991 m. kas du metus. Tai pati didžiausia Lietuvos suaugusiųjų mėgėjų teatrų šventė. Ją inicijavo Lietuvos liaudies kultūros centras. Nuo 1997 m. ji rengiama kartu su Lietuvos mėgėjų teatro sąjunga. Šiais metais šventės organizavimas buvo patikėtas Vilkaviškio kultūros centrui.

Dalinamės akimirkomis iš šios, itin svarbios mėgėjų teatrų apžiūros. Kudirkos Naumiesčio kultūros centro mėgėjų teatras “SAVI” ir A. Griciaus komedija “BUVO BUVO, KAIP NEBUVO”

Režisierė Laima Mockevičienė

 

Plačiau

HUMORO ŠVENTĖ “JUOKAS – DALYKAS RIMTAS”

Humoro grupė “VIEDARAS”  vadovė Rasa Armonienė

 

Humoro grupė “KANAPIS” vadovas Albinas Šmukšta

 

Humoro grupė “SKARDIS” vadovė Vilija Norvilienė

 

Humoro grupė “SPRANDŽINA” vadovė Izolina Staniulienė

 

Humoro grupė “KANAPA” vadovė Laima Mockevičienė

Plačiau

2018 M. “RUDENS KERMOŠIUS” KYBARTUOSE

Rugsėjo 22 d. Kybartuose vyko “RUDENS KERMOŠIAUS” šventė, kurioje Kudirkos Naumiesčio kultūros centro kapela “LIOCAI” džiugino žiūrovus savo visuomet skambiomis ir nuotaikingomis dainomis!
Kolektyvo vardu tariame nuoširdų AČIŪ už jaukų priėmimą ir už pačias geriausias emocijas!

Plačiau

2018 M. VAIKŲ ŠVENTĖ “LIK SVEIKA, VASARĖLE”

Rugpjūčio 31 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros centre vyko vaikų šventė „Lik sveika, vasarėle“. Šio renginio metu itin didelį dėmesį skyrėme saugiam eismui. Artėjant rudeniui artėja ir tamsusis laikotarpis, o tokiu metu tenka tapti kur kas labiau atidesniem kelyje ir ne tik.

Kad vaikučiams būtų suteikta tiksli informacija apie saugaus eismo taisykles į svečius pasikvietėme Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę Aušrą Mockevičiūtę. Pareigūnė, kad būtų linksmiau kartu atsivežė ir šunelį Amsį. Kartu prisiminę, o gal kai ką ir naujai išmokę žinias tikrinome “Augu saugus ir atsargus” viktorinoje...

Plačiau

2018 M. POEZIJOS VAKRAS “PO VASAROS DANGUM ŽVAIGŽDĖTU”

Akimirkos iš poezijos vakaro “Po vasaros dangum žvaigždėtu”.
Tariame nuoširdų ačiū poetams ir muzikos atlikėjams už jų kūrybą ir šiltą buvimą kartu.
Po vasaros dangum žvaigždėtu poezija dalinosi:
-“Mėlynosios paukštės”
-Genovaitė Vabalienė
-Arūnas Danielius
-Birutė Danielienė
-Marytė Rastupkevičiūtė
-Vitalija Ližaitienė
-Alvydas Kasparavičius
-Irena Spranaitienė
-Birutė Varankovienė
-Juozas Baltrušaitis

Kurkite ir švieskite mus savo skambiu, poetiniu žodžiu!

Plačiau

2018 M. LIEPOS 6 D.

Liepos 6-ąją, šią svarbią valstybei ir jos žmonėms dieną, Kudirkos Naumiestyje pradėjome šv. Mišiomis. Uždegę žvakeles prie Vinco Kudirkos kapo poetiniu žodžiu pagerbėme Didžiojo varpininko, “Tautiškos giesmės” autoriaus atminimą.
Varpo aikštėje ne tik susikibę už rankų kartu su viso pasaulio lietuviais giedojome “Tautišką giesmę”, bet ir prie išrašytų Himno žodžių rašėme palinkėjimus Lietuvai, kuriuos trispalviais balionais paleidome į dangų.
Džiaugiamės, kad gausiai susirinkę žmonės jautriai atsiliepė į kultūros centro mėgėjų teatro “Savi” parodytą programą “Būkim šviesos ir tiesos vaikai”.
Iki vėlyvo vakaro skambėjo kultūros centro vokalinio ansamblio “Komplimentas” ir kapelos “Liocai” atliekamos dainos.
Rengi...

Plačiau

2018 M. DAINŲ ŠVENTĖ “VARDAN TOS…”

Plačiau