2018 M. VAIKŲ ŠVENTĖ “LIK SVEIKA, VASARĖLE”

Rugpjūčio 31 d. Kudirkos Naumiesčio kultūros centre vyko vaikų šventė „Lik sveika, vasarėle“. Šio renginio metu itin didelį dėmesį skyrėme saugiam eismui. Artėjant rudeniui artėja ir tamsusis laikotarpis, o tokiu metu tenka tapti kur kas labiau atidesniem kelyje ir ne tik.

Kad vaikučiams būtų suteikta tiksli informacija apie saugaus eismo taisykles į svečius pasikvietėme Marijampolės apskrities VPK Šakių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnę Aušrą Mockevičiūtę. Pareigūnė, kad būtų linksmiau kartu atsivežė ir šunelį Amsį. Kartu prisiminę, o gal kai ką ir naujai išmokę žinias tikrinome “Augu saugus ir atsargus” viktorinoje. Pamokos buvo išmoktos puikiai, o už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti “Naumiestiečių sambūrio” remiamomis dovanomis (liemenės, atšvaitai ir kt.).

Šventė neapsiėjo ir be judrių ir kūrybinių žaidimų. Visus vaikučius, linksminome dainomis, šokiais ir smagiomis užduotėlėmis. Viena iš jų buvo nupiešti savo gatvę, o toje gatvėje nulipdyti svajonių mašiną. Teko labai pasidžiaugti, nes vaikams šventės metu suteikta informacija apie saugų eismą puikiai atsispindėjo jų piešiniuose. Kone visi vaikai savo darbeliuose nupiešė šviesoforą ir perėją… Kaip jie patys sakė “…kad saugiau namo būtų pareiti…”.